Reklam Alanları

 

KİPA MARKETLERDE Mağazaların otoparklarında yer alan City Light (CLP Raketler), çift taraflı ve ışıklı raketlerden oluşmaktadır.

Ayrıca İSTANBUL ŞİŞLİ İLÇESİNDE yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu noktalarda yer alan City Light (CLP Raketler), çift taraflı ve ışıklı raketlerden oluşmaktadır.

 

KİPA MARKETLERDE Mağazaların otoparklarında yer alan City Light (CLP Raketler), çift taraflı ve ışıklı raketlerden oluşmaktadır.

KİPA MARKETLERDE Mağazaların otoparklarında yer alan  2 metre x 4 metre boyutundaki  Mega Light , hem alışverişe gelen müşteriler hem de alışveriş merkezinin çevresinde bulunan kişilerin görebileceği şekilde konumlanmıştır.

 

 

 

 

 

 

ŞİŞLİ İLÇESİ’ nde yüksek konumu ile dikkat çekici bir mecradır.

 

KİPA MARKETLERDE Mağaza içi zeminde Reyon Önü veya Mağaza Giriş /Çıkışlarında yer almaktadır. Satış noktasında müşterilerin kararlarını etkileyen en önemli mecralardandır.

 

KİPA MARKETLERDE Raflarda çift yüzlü SHELF PLUS (raf ayırıcı) network olarak pazarlanmaktadır.

 

KİPA MARKETLERDE Carplus  reklam verenin kullanımına sunulmaktadır

 

KİPA MARKETLERDE Mağaza girişlerinde ve kasa çıkışlarında yer alan güvenlik sensörleri reklam alanı olarak giydirilerek tüketicilerin dikkatlerinden kaçmayacak etkili ve yüksek frekanslı bir mecra oluşturulmuştur.

Reklam Alanlarına Uygulama Örnekleri

CLP Raket - City Light

Afiş Board

Mega Light - Billboard

FLOORgraphics - Yer Laminasyonu

Shelf Plus - Raf Ayırıcı

Car Plus

Güvenlik Sensörü Giydirme Alanları